Kim jesteśmy

Od 2007 roku zajmujemy się produkcją transmisji z zawodów i szkoleń oraz organizacją sportowych imprez i pokazów. To oczywiście w dużym uproszczeniu bo tak naprawdę reprezentujemy grupę młodych ludzi, którzy mają za sobą kilkanaście lat doświadczenia z przeprowadzonych setek, a może już nawet tysięcy imprez nie tylko w Polsce, ale w Europie i na świecie. Oprócz tego dysponujemy oczywiście wysokiej klasy jakości sprzętem niezbędnym do realizacji przedsięwzięć. Co jednak najważniejsze jesteśmy zgraną paczką kreatywnych kochających życie i nowe wyzwania ludzi, którym zaufasz również Ty i gwarantujemy że będziesz wracał do nas za każdym razem.

Naszymi głównymi działami są; transmisje na żywo, produkcja materiałów video, organizacja imprez sportowych oraz całkowita nowość w Polsce NożnyBilard. Informacje na temat poszczególnych działań znajdziesz w odpowiednich podstronach. Gdyby jednak to Ci nie wystarczyło to masz do dyspozycji numery telefonów oraz emaile. Zapewniamy, że odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i przedstawimy ofertę odpowiednią dla Ciebie. To dlatego, że to my a nie Ty musimy się na tym znać. Ciebie interesuje efekt końcowy a my gwarantujemy, że Cię nie zawiedziemy.

NASZA KADRA

Grzegorz Kędzierski

 

Szef z ponad 20 letnim doświadczeniem branży sportowej i TV , który co raz ma nowe pomysły. Wymagający i dokładny, a przy tym zawsze uśmiechnięty. Jako wieloletni działacz sportowy był sędzią głównym mistrzostw Europy, wicedyrektorem mistrzostw świata oraz trenerem kadry narodowej kobiet i juniorów. Od 7 lat jest prezesem Polskiego Związku Bilardowego i Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego. Ciągle czuwa nad tym aby nie brakło nam pracy i abyśmy nie skakali sobie do gardeł.
Już od blisko 20 lat związany z tą sama kobietą - żoną Ewą , a jego syn Karol ma obecnie 13 lat. Hobby to praca i tworzenie nowych rzeczy ,bo jak sam mówi daje mu ogromną radość tak samo jak podróże. Na swej mapie ma już prawie wszystkie kontynenty i ponad 30 krajów.

Emil Paliwoda

Młody dziennikarz na co dzień pracujący w TVP Lublin. To jego głos najczęściej słychać podczas komentowania spotkań oraz prowadzenia imprez. To nie znaczy, że boi się kamery - wręcz przeciwnie ma parcie na szkło i stara się niekonwencjonalnie prowadzić magazyn "Bilardowo". Pasja to historia, literatura i sport. Kawaler ,ale od dwóch lat w stałym związku z piękną Agnieszką.

Ziemowit Janaszek

Wystarczy powiedzieć artysta i wszystko jasne. Nieprzewidywalny w swych pomysłach i kreatywności. Oprócz niesamowitego oka do kamery i aparatu ma jeszcze kilka talentów. Największy z nich to triki bilardowe, które kocha i jest w nich mistrzem i to dosłownie ponieważ mistrzem Polski. Jego pasja i hobby to również muzyka i aktorstwo.
Dlatego niejednokrotnie można zobaczyć go śpiewającego w klubach i grającego na deskach Teatru. Prywatnie jeszcze singiel. Uwielbia podróżować i próbować nowych smaków lokalnych kuchni. Skrupulatnie odznacza na swojej liście kolejne zrealizowane marzenia. Ostatnim z nich był skok na spadochronie a w najbliższym czasie ma w planach skok na bungee. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. Ma wokół siebie stałe grono przyjaciół z którymi realizują wspólne plany wakacyjne i nie tylko.
 

Jan Niewęgłowski

O kamerach, nagłośnieniu, mikserach wie wszystko. A jak czegoś nie wie to i tak nie powie. Najmniej widoczny podczas transmisji live schowany za pulpitem sterowniczym. To jednak efekt jego pracy przy pulpicie widać na ekranach monitorów na całym świecie. Hobby to sport ... w telewizji. Uwielbia oglądać transmisje sportowe w tym głównie tenis ziemny. Sam kiedyś próbował sił na korcie ale zakończyło się to kontuzją i dzisiaj pozostało mu kibicować innym. Prywatnie zapalony bilardzista, który związany jest z tym sportem zarówno prywatnie jak i służbowo. Amator kuchenny i kinoman od niedawna również zafascynowany podróżami

Karol Skowerski

Plakaty, banery, prezentacje i wszystko co związane z grafiką w szerokim tego słowa znaczeniu to jego dzieło. Sam nie wie skąd się to zainteresowanie i talent, ale wychodzi mu to rewelacyjnie. To również, a może przede wszystkim, jeden z najlepszych w Polsce i w Europie profesjonalnych zawodników bilardowych. Ma na swym koncie tytuł wicemistrza świata, mistrza Europy oraz zwycięstwo w Światowym Turnieju Mistrzów - World Pool Masters. O dziesiątkach innych sukcesów nie wspominając.
Od 5 lat żonaty z Aliną. Ojciec 3-letniego Jaśka, w przyszłości prawdopodobnie również bilardzisty. Jego hobby to fotografia i informatyka. W pracy dokładny i pedantyczny. Jest żywym przykładem na to, że bilard, w szerokim tego słowa znaczeniu, może być sposobem na życie.

Marta Bogacz

Jeżeli w coś się zaangażuje to do samego końca. To ona odpowiada na pytania o współpracy i przesyła specyfikacje dotyczące imprez oraz oferty. Całe życie związane ze sportem a głownie z piłką ręczną, w którą grała przez wiele lat. Jej hobby to piesze i rowerowe wędrówki. Marzy o podróży do Nowej Zelandii. Związana z bilardem od kilku lat i tu znalazła swoją miłość, której na imię Antonio.
 

Daniel Mazur

Najmłodszy z najmłodszych wiekiem i stażem, co nie oznacza, że brakuje mu doświadczenia i zapału. Zawsze w pełni zaangażowany i oddany swojej pracy. Urodzony operator kamery - dzierży w dłoniach losy każdej relacji na żywo. Legenda głosi, że w ogóle nie drżą mu ręce.

Student Informatyki na Politechnice Świętokrzyskiej. Od niedawna inżynier, narzeczony, a już niebawem szczęśliwy mąż szczęśliwej żony. W wolnych chwilach DJ, fotograf, maniak komputerowy, który nie rozstaje się ze swoją myszką. Interesuje się grafiką komputerową, mediami społecznościowymi i sportem. Nie straszne mu są długie dystanse i górskie szlaki. Najlepiej czuje się z wiatrem we włosach i laptopem na biurku. Wielki pasjonat piłki nożnej. Po stażu w Koronie Kielce wypływa na wielkie wody w realizacji sportowej.


To główna ekipa odpowiadająca za realizację przedsięwzięć i czuwająca nad tym aby wszystko działało zgodnie z założeniami zamawiającego. To jednak nie wszystkie osoby z którymi stale współpracujemy przy naszych projektach. Zaufało nam i współpracują z nami m. in.: Leszek Salwa - dziennikarz TVP, Maciej Barański - menedżer , Dariusz Kobacki - wiceprezes PZB, Krzysztof Dziewięcki - dziennikarz TVP, Marcin Krzemiński - prezes EEBC, Izabela Gajek, Krzysztof Mysior, Piotr Kamiński, Piotr Kędzior, Katarzyna Kos, Ewa Bąk, Arkadiusz Sząszor, Michał Kozłowski, Piotr Ryba.
Back to top