Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych na TVSPORTSPL

XXV Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych zgromadzi na stracie ponad 4.500 uczestników z całej Polski. Cieszymy się, że część rywalizacji będzie realizowana przez naszą ekipę. Przygotujemy materiały z otwarcia oraz podsumowania imprezy. Będzie również kilkaset godzin transmisji LIV w tym min . z takich dyscyplin jak piłka ręczna czy bilard. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Olimpiady : www.swietokrzyskie2019.pl . 

Bilardowa Ekstraklasa w TVSPORTS i SPORTKLUBIE

Sezon 2021 i 2022 Bilardowej Ekstraklasy będzie realizowany przez naszą ekipę. Nadamy ponad 240 godzin transmisji LIVE i przygotujemy 80 godzin materiału, który obejrzą kibice na antenie Sportklub Polska. Przygotowaliśmy również nowy wystrój areny zmagań, która w połączeniu z nowym modelem stołu LISSY prezentuje się fantastycznie. 

Czerkawski Cup na PGE Narodowym – kolejna edycja za nami

 

Już po raz czwarty mieliśmy przyjemność współpracować ze Stowarzyszeniem Sport 7 i Mariuszem Czerkawskim przy organizacji kolejnej edycji zawodów Czerkawski Cup na Narodowym. Do tej pory w ramach współpracy przygotowaliśmy kilkanaście filmów oraz galerie zdjęciowe z imprez. 

 

 

Tak jak poprzednio odpowiadaliśmy za obsługę medialna imprezy , przygotowując materiały promocyjne, filmy i zdjęcia. Co bardzo istotne frekwencja na zawodach rośnie z roku na rok. To podnosi zarówno prestiż imprezy jak również świadczy o tym, że pomysł był przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. My jesteśmy dumni, że mogliśmy po raz kolejny uczestniczyć w tym świetnym widowisku sportowym.

PGNiG Superliga Kobiet 2018/2019 na kanale TVSPORTSPL

Miło nam poinformować, że wszystkie spotkania PGNiG Superligi kobiet, których gospodarzem będzie zespół Korona Handball będą transmitowane przez nasza stację. Będzie to łącznie 15 pojedynków, które zobaczą kibice piłki ręcznej na całym świecie. Zapraszamy !

Mistrzostwa Świata Kobiet w Piłce Ręcznej za nami

 

Za nami największa impreza w piłce ręcznej jaką mieliśmy przyjemność realizować. Przez blisko dwa tygodnie przygotowaliśmy 100 godzin transmisji LIVE z finałów mistrzostw świata kobiet w piłce ręcznej. Do tego wykorzystaliśmy 10 kamer, dwa miksery z powtórkami, kilkaset metrów kabli, miksery audio, złączki oraz wiele innego niezbędnego sprzętu. Przygotowaliśmy ja kompleksowo, począwszy od grafik, przez playery, stanowiska do pracy, nagłośnienie a kończąc oczywiście  na produkcji sygnału TV. Jedenaście osób naprawdę miało co robić , bo do przygotowania były 92 spotkania oraz ceremonia otwarcia i zakończenia imprezy. Dzisiaj możemy powiedzieć , że wszystko się udało. A czy się podobało ? Zawsze mówimy, że da się lepiej , ale skoro tak doświadczone grono jak dziennikarze obsługujący imprezę, kibice i organizatorzy mówili że było bardzo dobrze to znaczy, że możemy spokojnie szykować się do kolejnej imprezy. Dziękujemy za zaufanie Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce , a za współpracę bezpośrednią podczas imprezy  dziękujemy w szczególności Grzegorzowi Budzioszowi, Damianowi Drobikowi, Januszowi Korczakowi i Grzegorzowi Gutkowskiemu. Natomiast absolutnie wszystkim zaangażowanym w imprezę gratulujemy świetnej organizacji.

 

Konferencje VIDEO LIVE dla MAC Edukacja

Przeprowadziliśmy już kilka tysięcy godzin transmisji na żywo . Jednak po raz pierwszy nasze kamery zagościły na Kongresie realizowanym przez MAC Edukacja „nowa podstawa programowa – nowy rozdział w życiu przedszkola” Dla nas to był debiut na tego rodzaju imprezie dla nauczycieli. Jednak byliśmy pod wrażeniem ogromnej frekwencji oraz świetnie prowadzonych wykładów. Tych, którzy chcą zobaczyć jak to wyglądało zapraszamy PRZED EKRANY.

Ponad 60 premierowych godzin realizacji dla SPORTKLUB Polska

Sezon 2017 był dla naszej ekipy bardzo pracowity nie tylko w transmisjach live, ale i post produkcji. Jednym z jej elementów była realizacja programów dla ogólnopolskiej stacji SPORTKLUB Polska. To właśnie na jej antenie zagościły mecze Mistrzostw Polski, Ekstraklasy oraz Grand Prix Polski. Łącznie przygotowaliśmy ponad 60 godzin. Dziękujemy wszystkim z którymi współpracowaliśmy przy tych projektach, stacji za zaufanie oraz kibicom, że śledzili zmagania najlepszych.

 

 

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Juniorek na TVSports.pl !!!

TAK JEST ! TVSPORTS.PL będzie transmitował Mistrzostwa Świata Juniorek w Piłce Ręcznej – Kielce 2018 !

Z ogromna radością i dumą pragniemy poinformować, że podpisaliśmy kontrakt z Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce i będziemy producentem sygnału video Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Juniorek, które w sierpniu odbędą się w Kielcach !. Czeka nas dwa tygodnie ciężkiej pracy i transmisja kilkudziesięciu spotkań tej najważniejszej imprezy juniorskiej piłki ręcznej na świecie. Przedsięwzięcie to praca dwóch ekip, która obsługiwać będzie dziesięć kamer, miksery video, a nadamy łącznie ponad 200 godzin transmisji LIVE. Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę do śledzenia zmagań i oczywiście kibicowania naszym reprezentantkom ! 

The World Games – Wrocław 2017

Za nami największa sportowa impreza w jakiej braliśmy udział. To jedna z trzech największych imprez na świecie. Cieszymy się, że byliśmy tam z naszymi kamerami i aparatami.

To był fantastyczny tydzień spędzony we Wrocławiu. Mieliśmy przyjemność realizować materiały filmowe i zdjęcia oraz komentowaliśmy spotkania bilardowe z największego sportowego wydarzenia na świecie w roku 2017. Przypomnijmy, że w imprezie wzięło udział blisko 3.500 zawodników. Transmisje nadawane były do 131 krajów na całym świcie i dotarły do 420 milionów ludzi. W Polsce relację przed ekranami TV obejrzało ponad 12 milionów osób. My dołożyliśmy malutką cegiełkę realizując serwis video i foto z zawodów bilardowych. Cieszymy się, że mogliśmy w tym święcie uczestniczyć. To bowiem wyjątkowa impreza, która na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiałów filmowych na stronie https://www.facebook.com/tvsportspl/

Zrealizujemy kolejną edycję magazynu dla TVP Kielce

 

Minimum osiem odcinków magazynu BILARDOWO z całego świata na potrzeby stacji TVP w roku 2017

Magazyn BILARDOWO wróci na antenę stacji TVP . Głównym odbiorcą materiału będzie ośrodek TVP w Kielcach. Na jego zlecenie zrealizujemy osiem odcinków poświęconych: Ekstraklasie, Mistrzostwom Europy, World Games, Mistrzostwom Polski i mistrzostwom świata. Nie zabraknie wiec zdjęć z Portugalii, Chin , Tajwanu czy Portugalii. Zapraszamy przed ekrany regionalnych oddziałów TVP w Kielcach, Lublinie czy Gdańsku oraz na ich strony internetowe gdzie również można obejrzeć magazyn.

 

Silesia City Center – Mistrzostwa Polski w Trikach Bilardowych 2016

Bogdan Wołkowski Mistrzem Polski ! Wspaniałe widowisko z tysiącami oglądających !

Bogdan Wołkowski wywalczył tytuł mistrza Polski w trikach bilardowych. W zawodach zorganizowanych przez naszą firmę w Silesia City Center pokonał w wielkim finale obrońcę tytułu Ziemowita Janaszka. Na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Kapłan oraz debiutująca w zawodach Beata Humańska. Piąte miejsce przypadło w udziale Ewie Bąk oraz Bartoszowi Rozwadowskiemu.

Boguś niesiony ogromnym wsparciem jakie miał w postaci ogromnej liczby swych sympatyków odzyskał stracony tytuł i nie krył zadowolenia ze swojego sukcesu.

 

 

Impreza w Silesia City Center zrealizowana przez naszą firmę miała rewelacyjną oprawę i wzbudziła ogromne zainteresowanie publiczności. Od samego rana do zakończenia zawodów trybuny były pełne kibiców. Również dodatkowy stół, na którym można było poznać tajniki gry w bilard oraz nauczyć się trików, był oblegany przez cały czas trwania imprezy. Dzięki ogromnemu telebimowi na którym prezentowane były wszystkie zagrania mistrzów widzowie mieli doskonałe warunki do śledzenia ich zmagań a kibice na całym świecie mogli oglądać relację na naszej stronie . Całość doskonale poprowadzili Bogdan Wołkowski, Ziemowit Janaszek i Emil Paliwoda, którzy nawet na moment nie pozwolili się nudzić licznie zgromadzonej publiczności.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę 

Mistrzostwa Polski w Bilard z rekordową obsługą i oglądalnością

 

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność przygotować obsługę LIVE z finałów Mistrzostw Polsk w Bilard. Tym razem 11 dni spędziliśmy w hotelu Binkowski, gdzie stanęło osiem profesjonalnych stołów bilardowych. My przygotowaliśmy live stream ze wszystkich stołów w tym z jednego przy użyciu 5 kamer. Była również relacja live z wyników oraz kilkanaście filmów jak również po raz pierwszy codzienny „magazyn Mistrzostw Polski", przygotowany dla TVP Kielce. Potrzebowaliśmy do tego 13 kamer, 12 laptopów, 13 statywów, dwóch mikserów audio, miksera video, setek metrów kabli oraz tego co najważniejsze - świetnej ekipy. Na wielkie słowa pochwały zasługują realizujący bezpośrednio zadanie Emil Paliwoda, Jan Niewęgłowski, Daniel Mazur, Krzysztof Mysior, Piotr Ryba, Karol Skowerski. Dziękujemy również  współpracującym z nami: Izabela Gajek, Piort Kędzior, Maciej Szczawiński, Andrzej Gibas oraz Leszek Salwa. Gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli medale a w szczególności nowym mistrzom Polski i cieszymy się, że tak liczna grupa kibiców sportu bilardowego oglądała Mistrzostwa na całym świecie.

II Międzynarodowy Bilardowy Festiwal – Kielce 2017

Setki godzin transmisji, dziesiątki tysięcy oglądających transmisje i reportaże z całego świata.

 

 

Za nami drugi Międzynarodowy Festiwal Bilardowy – Kielce 2017. Tak jak wcześniej odpowiedzialni byliśmy za obsługę medialną i promocyjną. Nasze kamery pokazały kilkaset godzina zmagań na żywo. Przygotowaliśmy materiały do Sportklubu oraz dla TVP Kielce. Zrealizowaliśmy kilkanaście filmów, które wyświetlono kilkadziesiąt tysięcy razy. Nie zabrakło również kilkuset zdjęć. W imprezie wzięło udział ponad 400 zawodników z 16 państw . Do zobaczenia za rok !

Relacja filmowa i zdjęciowa na naszej stronie : https://www.facebook.com/tvsportspl/

 

Polacy z kwalifikacją na EURO. TVSports głównym producentem sygnału z kwalifikacji do Mistrzostw Europy, które obejrzały tysiące osób.

W Kielcach odbyły się kwalifikacje do Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej. Po raz kolejny TVSports odpowiadało za przygotowanie obsługi medialnej imprezy. Nadaliśmy na żywo wszystkie 12 spotkań, przygotowaliśmy spoty reklamowe oraz galerię zdjęć z imprezy. Cieszy bardzo duże zainteresowanie transmisją która zobaczyło kilka tysięcy osób. Co bardzo ważne kwalifikacje na Euro wywalczyła reprezentacja Polski, której życzymy powodzenia w turnieju głównym.  To kolejna impreza realizowana przez nas na zlecenie Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Cieszymy się, że po raz kolejny tak duża federacja nam zaufała i już dzisiaj zapraszamy na kolejne zawody z piłki ręcznej na antenę TVSports.pl

Czytaj więcej...

Koroniarze grali w nożnego bilarda.

Pierwsze ligowe rozgrywki za nami. Na finałowych pojedynkach gośćmi specjalnymi byli zawodnicy Korony Kielce


Nasza firma wspólnie z Kieleckim Centrum Bilardowym oraz klubem Korona Kielce była organizatorem pierwszym ligowych rozgrywek Nożnego Bilarda. Zawody wygrała drużyna „Szybcy i Wściekli” w składzie Adam i Mikołaj Ściga pokonując w wielkim finale FC Albatros ( Andrzej Puk, Wojtek Wielgus, Maciej Wielgus, Damian Jabłoński) . Na najniższym stopniu podium stanął zespół Młode Wilki w składzie: Michał Czjkowski, Natalia Pytel.
Główne nagrody ufundowane przez Koronę Kielce wręczyli zwycięzcom goście specjalni imprezy Rafał Grzelak i Michał Przybyła. Oczywiście nie mogło się obyć bez partyjki bilarda tradycyjnego jak i nożnego w wykonaniu zawodników Korony.
Sponsorami imprezy byli: Korona Kielce, NolemPro, TVSports.pl, Świętokrzyskie Stowarzyszenie Sportowe i Kompania Piwowarska Tyskie. Patronat Medialny sprawowały : Radio Kielce, CK Sport, TVSports.pl , Świętokrzyskie Wydarzenia Kulturalne oraz Echo Dnia.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w realizacji i zapraszamy na kolejne zawody, które rozpoczną się wiosną 2017 roku.

Mistrzostwa Polski w Bilard – Rumia 2016Ponownie mieliśmy przyjemność być jednym z współorganizatorów najważniejszej imprezy bilardowej w kraju – Mistrzostw Polski w Bilard. Tak jak zwykle odpowiadaliśmy za przygotowanie transmisji video, sali oraz wyników on-line. Po raz pierwszy nadawaliśmy relację nie tylko ze stołu telewizyjnego, ale dzięki dodatkowym kamerom kibice mogli śledzić zmagania na każdym stole, na którym rozgrywano pojedynki. Oprócz tego przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy wyniki on-line oraz jedenaście godzin materiału dla ogólnopolskiej stacji SPORTKLUB. Rewelacją okazał się pomysł przeprowadzenia specjalnego Vloga . W rolę prowadzącego dziennikarza wcielił się Ziemowit Janaszek, który oprócz wywiadów pokazał zaplecze mistrzostw, hotelu oraz wiele innych rzeczy i chwil, które nie pokazały oficjalne kamery TVSports. Nasze materiały z zawodów wykorzystane zostały przez TVP w Kielcach i Lublinie.Mistrzostwie tytuły wywalczyli Ewa Bąk ( MUK SIKS Tarnów) , Katarzyna Wesołowska i Monika Ząbek ( obie ERG Bieruń Folie ), Karol Skowerski i Radosław Babica (obaj Nosan Kielce) i Konrad Juszczyszyn (ERG Bieruń Folie ). Wielkie podziękowania za współpracę składamy na ręce Dyrektora Turnieju Arkadiusza Sząszora – prezesa Pomorskiego Okręgowego Związku Bilardowego oraz Sponsora Generalnego p. Andrzeja Gibasa. Zapraszamy na retransmisję spotkań na kanał YouTube Tvsports.pl.

Czerkawski Cup na Narodowym

Czerkawski Cup na Narodowym Za nami kolejne nowe doświadczenie. Tym razem dla Stowarzyszenia Sport 7 realizowaliśmy  materiały filmowe i zdjęciowe związane z cyklem imprez "Czerkawski Cup na Narodowym". Składał się on z cyklu trzech turniejów , które rozegrane zostały kolejno w Sanoku, Tychach i Toruniu. Najlepsze zespoły spotkały  się na imprezie finałowej, która odbyła się na PGE Narodowy. Oprócz sportowych emocji i tych związanych z nową dyscypliną sportu jaka realizowaliśmy  czyli hokejem na lodzie mieliśmy okazję poznać fantastycznych ludzi. Główną gwiazda był oczywiście jeden z najbardziej znanych sportowców w Polsce Mariusz Czerkawski. Oprócz niego na lodzie pojawiły się takie sławy tej dyscypliny jak Andrzej Tkacz - człowiek który zatrzymał ZSRR w 1976 roku oraz uczestnik Igrzysk Olimpijskich Wojciech Tkacz. Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia po wakacjach na kolejnej odsłonie cyklu.

Czytaj więcej...

TVSPORTS CUP – Puchar Gór Świętokrzyskich

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy Sponsorem Tytularnym najstarszego regionalnego bilardowego cyklu turniejów w Polsce Grand Prix gór Świętokrzyskich w Bilard. Od roku 2017 nosi on nazwę TVSPORTS CUP. Zawody po raz pierwszy rozegrane zostały w 1993 roku i składały się z pięciu turniejów rozgrywanych w naszym województwie. Krótka przerwa spowodowana problemami lokalowymi Stowarzyszenia spowodowała, że organizację zawieszono w latach 1999-2001. Od 2002 roku cykl cieszy się ogromną popularnością wśród sympatyków sportu bilardowego. To właśnie na tych zawodach swoej pierwsze kroki stawiali min. Karol Skowerski, Bartosz Rozwadowski, Katarzyna Wesołowska czy Oliwia Czupryńska. Tegoroczna edycja jest rekordowa jeżeli chodzi o pulę nagród, która wyniesie łącznie około 14.000 zł. Tradycyjnie już w cykl wpisuje się Memoriał Szczepana Różyckiego oraz Puchar Prezesa Stowarzyszenia. W tym roku dodatkową atrakcją jest nagroda specjalna w postaci telewizora, który zostanie wylosowany wśród osób, które wezmą udział w minimum 9 turniejach oraz specjalne turnieje lucky luzers. Nie zabraknie również transmisji live oraz bogatej galerii zdjęć. Zawody wspierają również hotel Binkowski, Rózycki, MakMarketing oraz Contact O/K. Wyniki i informacje na stronie www.bilard.kielce.pl.

Muzycznie i bardzo Rockowo

Po raz kolejny mieliśmy okazję transmitować koncert muzyczny . Tym razem była to mieszanka kilku gatunków. Rozpoczęliśmy mocnym Rockiem, by zakończyć muzyką elektroniczną. Wystąpiły młode zespoły z województwa świętokrzyskiego i kto wie może właśnie dzięki naszym relacjom zobaczy je jakiś łowca telnetów i zrobią wielką międzynarodową karierę czego oczywiście im życzymy. bez względu jednak na ich dalsze losy podjęliśmy decyzję, że będziemy wspierać młodych artystów i koncert LIVE na naszej stronie zagoszczą na stałe. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne występy młodych utalentowanych artystów.

Czytaj więcej...

Wspaniały pokaz w Galerii Alfa w Gdańsku

Mistrz Polski w trikach Ziemowit Janaszek zwyciężył w Mistrzostwach Trików Bilardowych o Puchar Alfa Centrum Gdańsk , które zorganizowała i transmitowała nasza ekipa. Zwycięstwo nie przyszło łatwo ponieważ po dwóch dniach zmagań zaledwie o dwa punkty wyprzedził Ewa Bąk Na najniższym stopniu podium stanął Karol Skowerski. Czwarte miejsce wywalczył Michał Turkowski, a piąte Kamil Sząszor. Co jednak najważniejsze goście i publiczność, mogli podziwiać wspaniałe zagrania oraz wziąć udział w wielu zabawach. Przez dwa dni rozdaliśmy kilkaset gadżetów, a gwiazdy setki autografów. Wielkie podziękowania dla galerii Alfa za gościnę i mamy nadzieje do zobaczenia ponownie przy zielonym suknie ! Galerie zdjęć oraz materiały video znajdziecie na naszych stronach na facebooku oraz kanale youtube. 

 

 

Czytaj więcej...

TVSPORTS.Pl zrealizuje blisko 100 godzin materiałów dla ogólnopolskiej stacji Sportklub

Ogólnopolska stacja SPORTKLUB dołączyła do Partnerów medialnych Polskiego Związku Bilardowego.

Dzięki podpisanej umowie na jej antenie jeszcze w tym roku ukaże się blisko 100 godzin premierowych materiałów z bilardowych zawodów organizowanych w naszym kraju . Będą to min. Mistrzostwa świata osób na wózkach inwalidzkich, Puchar Europy Wschodniej Best of the East, Grand Prix Polski Pol Tour Słomka Ptysiowa, Bilardowa Ekstraklasa oraz finały Mistrzostw Polski . Oczywiście nie zabraknie również magazynu Bilardowo.

 

Jednocześnie pragniemy uspokoić najwierniejszych naszych fanów, że wszystkie zawody tak jak do tej pory będzie można obejrzeć na żywo, a po kilku tygodniach po premierze  materiały dostępne będą na naszym profilu na youtube. 

Czytaj więcej...

Islandia Mistrzem Europy w Nożny Bilard – Lech Cup 2016

Przez ponad miesiąc w Kieleckim Centrum Bilardowym trwała rywalizacja i świetna zabawa !

W niedzielę 10 lipca odbył się finał Euro 2016. Również w  Kieleckim Centrum Bilardowym mogliśmy gościć finalistów turnieju Euro 2016 w Nożny Bilard- Lech Cup.

 Z 24 drużyn, które rozpoczynały rywalizację miesiąc temu udało nam się wyłonić tę najlepszą. Zacznijmy od 4 miejsca. Należało ono do Francji. Prawie wszystkie pojedynki ich zespołu kończyły się wynikiem 3:1, ale niestety w jednym z najważniejszych spotkań podwinęła im się noga... Drużynę Francji reprezentowali Jakub Bedla, Karol Gębski, Kamil Stępień i Karol Pawlik.  Trzecie miejsce należało do dwóch przyjaciół : Bartosza Rozwadowskiego i Dominika Zając. Ta dwójka reprezentowała drużynę Anglii. I nareszcie wielki finał ! Zakończył się on wynikiem 3:0 ! A wygrało go dwóch braci: Adam i Mikołaj Ściga !! Drugim miejscem mogła cieszyć się drużyna Słowacji, w której wspaniałą postawę prezentowali Andrzej Tkaczyk i Mateusz Nogaj.  Ale to jeszcze nie koniec nagród i tytułów jakie przyznawaliśmy tego dnia. Była jeszcze nagroda dla najlepszych kibiców! 

Tutaj wyróżniliśmy drużynę Francji, ale najlepszymi okazali się kibice Słowacji, którzy na każdym meczu ubierali nas w uśmiech, nowe wrażenia. Ogromna kreatywność sprawiła, że to właśnie oni zostali zwycięzcami. Ogromne podziękowania płyną również do organizatorów i sponsorów. Kompania Piwowarska SA była naszym głównym sponsorem.

 

 

Dziękujemy za ufundowanie wspaniałych nagród i wsparcie dla naszego turnieju. Dziękujemy Świętokrzyskiemu Stowarzyszeniu Sportowemu i firmie Nolem Pro za użyczenie nam boiska do Nożnego Bilarda. Firmie Trofea Sport Poland za ufundowanie nam wspaniałych pucharów oraz dziennikarzom Radia Kielce, Echo Dnia ,CKSport i TVsports, którzy na  bieżąco informowali o wynikach naszych zmagań.

Jednocześnie w związku z dużym zainteresowaniem naszą grą już wkrótce rozpoczniemy zapisy do pierwszej Ligi Nożnego Bilardu w Kieleckim Centrum Bilardowym

Czytaj więcej...

Bilardowy Festiwal - Kielce 2016 . Blisko 230 zawodników przyjechało do Kielc. Wspaniałe wyniki naszych reprezentantów i sukces organizacyjny.

W Kielcach w dniach 29 kwietnia - 5 maja odbyła się największa tegoroczne międzynarodowa bilardowa impreza w Polsce i jedna z największych w Europie. Wzięło w niej udział ponad 230 zawodników z 21 państw. Odbyły się mistrzostwa Europy w Piramidę, mistrzostwa świata osób na wózkach inwalidzkich, puchar Europy wschodniej oraz mistrzostwa Polski juniorów. Co bardzo ważne bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Polski. W Pucharze Europy złoto wywalczył Tomasz Kapłan, w mistrzostwach Europy w Piramidę sensacyjny dobrze zagrał Mariusz Skoneczny stając na najniższym stopniu podium. Największą radość kibicom dał natomiast Leszek Blumczyński, który zdobył historyczny pierwszy medal dla Polski w rywalizacji osób na wózkach inwalidzkich wywalczając brązowy krążek.  Głównym organizatorem była firma MAK Marketing. Nasza firma odpowiadała natomiast za całe przygotowanie imprezy od strony obsługi medialnej , świateł oraz ceremonii dekoracji i otwarcia. Nadaliśmy ponad 100 godzin transmisji LIVE , przygotowali kilak reportaży dla Teleexspresu, mediów regionalnych i społecznościowych oraz zadbaliśmy o bogatą galerie zdjęciową. Cieszymy się niezmiernie, że nasza praca przypadła do gustu czego dowodem mnóstwo podziękowań płynących szczególnie z zagranicy. Zarówno od uczestników i gości jak i osób oglądających transmisję live. 

Czytaj więcej...

Nożny Bilard - Wspaniała zabawa dla każdego

Pierwszy nasz stół do Nożnego Bilarda stanął w Kieleckim Centrum Bilardowym . Stół został ulokowany na zewnątrz pomieszczenia przy letnim ogródku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. W zimowe ferie na zlecenie Galerii Echo w Kielcach kolejny specjalnie przygotowany egzemplarz został postawiony w strefie zabaw i imprez. Był dostępny dla klientów i gości Galerii a zabawy przy nich prowadzone były przez naszych animatorów Kasię i Janka . Wzięły w nich udział setki osób. Jak się okazało cieszył sie on popularnością nie tylko wśród dzieciaków ale również wśród dorosłych. Miło nam , że nasz pomysł cieszy się coraz większym zainteresowaniem i zapraszamy do współpracy Kluby, galerie oraz firmy, które poszukują niesamowitej zabawy na swych imprezach.Przypominamy, że oprócz produkcji stołów najmujemy się również organizacja imprez integracyjnych przy stole do nożnego bilarda oraz wynajęciem stołów  na Wasze imprezy. 

Czytaj więcej...

Piłka ręczna w międzynarodowym wydaniu na antenie TVsports.pl

W dniach 28-30 grudnia w Kielcach odbywał się Międzynarodowy Turniej w Piłce Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Kielce. Wzięły w nim udział cztery zespoły z Polski. Litwy, Luksemburga i Węgier. Dzięki umowie z Polskim Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce za realizację video i transmisję z zawodów odpowiadała TVSports.pl . Cieszymy się, że mogliśmy  obsługiwać taka imprezę i pokazać piłkę ręczna i to w międzynarodowym wydaniu tym bardziej, że zwyciężyła reprezentacja naszego kraju.   Już dzisiaj zapraszamy na kolejne emocje tym . Tym razem w dniach 8-10 kwietnia będziemy transmitowali turniej kwalifikacyjny do EURO .

Na naszym profilu na facebooku oraz youtub znajdziecie również bogata galerię zdjęć z zawodów oraz retransmisję spotkań. 

Czytaj więcej...

Bilard w światowym wydaniu na antenie "Sportklubu". Komentują: Grzegorz Kędzierski ...

Trzy światowe turnieje będą mogli zobaczyć kibice sportu bilardowego na antenie stacji SPORTKLUBU. Od poniedziałku 9 listopada codziennie przez kolejne trzy tygodnie o godzinie 17.00 emitowane są zawody World Pool Masters 2014. Kolejnymi zawodami, które będziemy mogli zobaczyć będą mistrzostwa świata w parach - World Cup of Pool. Oczywiście nie może zabraknąć również elektryzującego cały świat turnieju Europa vs USA czyli Mosconi Cup. Szczegółowy terminarz transmisji na stronie stacji oraz Polskiego Związku Bilardowego.  Dodajmy, że spotkania  komentują Grzegorz Kędzierski oraz Marcin Krzemiński.

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w Bilard 2015 zakończone

Ponad 60 godzin transmisji LIVE , wyniki Live scoring,  pięciu mistrzów Polski, trzech liderów rankingów.

W Dębicy w dniach 13-18 grudnia odbyła się najważniejsza bilardowa impreza 2015 roku - Mistrzostwa Polski . Tytuły mistrzowskie w kategorii mężczyzn wywalczyli Mariusz Skoneczny - Duet Tomaszów Mazowiecki ( 8bil), Konrad Juszczyszyn - ERG Bieruń Folie DSB Lubin (9bil) i Wojciech Trajdos - Konsalnet Warszawa ( 10bil) oraz Oliwia Czupryńska - Nosan Kielce ( 8bil i 9 bil ) i Monika Ząbek - Pino Dębica ( 10 bil ). Zwycięzca rankingu Polskiego Związku Bilardowego 2015 w kategorii mężczyzn został Mieszko Fortuński - ERG Bieruń Folie DSB Lubin oraz O. Czupryńska wśród kobiet. Ranking The World Games - Wrocław 2017 wygrali Czupryńska i Karol Skowerski - Nosan Kielce. Trójka Fortuński, Skowerski i Czupryńska - jako liderzy rankingów zgodnie z regulaminami PZBil - wywalczyli również przepustki na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. My mieliśmy natomiast okazję pokazać całemu światu zmagania najlepszych na żywo . Ponad 60 godzin zmagań najlepszych bilardzistów opatrzonych było w komentarz Emila Paliwody i pokazanych dzięki 5 kamerom obsługiwanym przez Ziemowita Janaszka, Piotra Krzystyniaka i Jana Niewęgłowskiego. Nie brakowało oczywiście bogatej galerii zdjęć i reportaży po każdej z odmian. Przeprowadziliśmy również relację Liv Scoring dzięki czemu wyniki aktualizowane były po każdej zakończonej partii. Dziękujemy za współpracę i pomoc w realizacji kierownictwu hotelu Gold oraz Dyrektorowi Turnieju Piotrowi Kędziorowi. Już teraz zapraszamy na retransmisję spotkań na nasz kanał na youtube.

Czytaj więcej...

Puchar Polski w Bilard - Galeria Brama Pomorza

Cztery najważniejsze tegoroczne turnieje Super Pucharu Polski Kobiet w Bilard odbyły się  w Galerii Brama Pomorza w Lipienicach. W trzech najlepsza okazała się Oliwia Czupryńska. Ostatni czwarty wygrała Katarzyna Wesołowska. Zawody organizowane przez Polski Związek Bilardowy i Świętokrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe obsługiwała nasza ekipa TVSports.pl nadaliśmy blisko 40 godzin transmisji live , przygotowaliśmy spoty promocyjne i reklamowe oraz reportaże. Gratulujemy najlepszym zawodniczkom oraz dziękujemy za doskonała współpracę dyrekcji Galerii Brama Pomorza w Lipienicach. Dzięki wspólnym działaniom udało się nam dotrzeć do kilkunastu tysięcy osób i mamy nadzieję na kontynuacje działań w przyszłym roku 

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski w Bilard - Dębica 2015

Wraz z jednym z najbardziej znanych sportowców Mariuszem Czerkawskim zapraszamy do oglądania zmagań najlepszych bilardzistów w Polsce. Zawody organizowane przez Polski Związek Bilardowy oraz klub Pino w Dębicy odbędą się w dniach 14-18 grudnia w hotelu Gold . Weźmie w nich udział blisko 60 najlepszych zawodniczek i zawodników. Wśród uczestników są mistrzowie świata, Europy i Polski. Transmisja codziennie w godzinach 9.00 - 22.00. Nie zabraknie oczywiście komentarza, wywiadów, galerii zdjęć oraz podsumowań poszczególnych odmian. Jest nam bardzo miło, że na zawody zaprasza jeden z najbardziej znanych sportowców w Polsce znany hokeista Mariusz Czerkawski.

Czytaj więcej...

Konsalnet Warszawa Drużynowym Mistrzem Polski

Zawodnicy Konsalnetu Warszawa obronili tytuł Drużynowego Mistrza Polskiej Ligi Bilardowej. W wielkim finale jakim był ostatni pojedynek Nosanu Kielce z Konsalnetem, drużyna Tomasza Szewczyka pokonała podopiecznych Marka Karlikowskiego  14-11. To był jeden z najciekawszych spotkań ligowych w historii całych dwudziestoletnich rozgrywek drużynowych w Polsce. Obserwowany na żywo w Galerii Echo przez setki ludzi i kolejne tysiące przed ekranami TVSports.pl . Cieszymy się, że jako główny patron medialny mogliśmy transmitować wszystkie 36 spotkań . Łącznie zrealizowaliśmy więc blisko 80 godzin transmisji live oraz kilka materiałów promocyjnych i reportaży. Jeszce raz wielkie  gratulacje dla najlepszych zespołów na czele z Konsalnetem i mamy nadzieję do zobaczenia w przyszłym sezonie.

Czytaj więcej...

Daniel Macioł mistrzem świata

Rewelacyjnie spisała się nasza reprezentacja podczas finałów mistrzostw świata juniorów w bilard - Chiny 2015.  Podopieczni Piotra Kędziora zdobyli komplet trzech medali.  W grupie juniorów starszych Krystian Ćwikła ( Hades Poznań )wywalczył brązowy medal. W grupie juniorów młodszych rywalizację zdominowali nasi reprezentanci. Na najniższym stopniu podium stanął Kamil Sząszor (Limonare Arkadia Tczew) . Złoty medal i tytuł mistrza świata wywalczył natomiast Daniel Macioł ( Nosan Kielce).  W wielkim finale pokonał zawodnika gospodarzy X.Zhenga 8-4. To największy sukces  tego zawodnika, który na swym koncie ma już brązowy medal tych zawodów  wywalczony w ubiegłym roku oraz pięć tytułów mistrza Europy juniorów.  Wielkie gratulacje dla całej naszej reprezentacji , selekcjonera oraz rodziców i trenerów klubowych.

 

Czytaj więcej...

Bilard Sportem Wszystkich - Polska Gra w Bilard

Za nami blisko trzy tysiące kilometrów i kilka tysięcy zachwyconych uczestników . Dobiegła końca tegoroczna odsłona akcji PZBil Bilard Sportem Wszystkich - Polska Gra w Bilard. Nasze kamery wspólnie z główna gwiazdą tourne Ziemowitem Janaszkiem przejechały prawie cała Polskę. W ramach akcji, która rozpoczęła się w maju w Dębicy odwiedziliśmy kilkanaście ośrodków, zrobiliśmy kilaka tysięcy zdjęć i nakręciliśmy kilkanaście godzin materiału. Powstało z niego kilka odcinków "Bilardowo" oraz galerie foto. Najważniejszy jednak jest fakt, że udało się pokazać, że bilard jest wspaniałym sportem i sposobem na życie dla kilku tysięcy osób, które wzięły udział w pokazach mistrza Polski Ziemowita Janszka. Zarówno jemu jak i Emilowi Paliwodzie należa się ogromne brawa za stworzone wspaniałe widowisko. teraz zostaje nam czekać na nowych mistrzów Polski a następnie Europy i świata.

Czytaj więcej...

Ekstraklasa Bilardowa PZBil - 7 kolejka

Za nami 7 kolejka bilardowej Ekstraklasy. Po raz kolejny gospodarzem imprezy była Galeria Echo w Kielcach, a dzięki naszej relacji zmagania najlepszych bilardzistów w Polsce i jednych z najlepszych w Europie mógł zobaczyć cały świat. Były emocje i nie wiel brakło aby pojedynek pomiędzy obrońcą tytułu Konsalnetem Warszawa i beniaminkiem Frame zakończył się sensacyjnym zwycięstwem zawodników z Łodzi. Górę wzięło jednak doświadczenie i to zawodnicy ze stolicy wyszli zwycięsko z tej batalii. W najciekawszym pojedynku Metal Fach LP Sokółka pokonał ERG Bieruń Folie Lubin i pozostał w walce o tegoroczne medale. Przez tą porażkę szanse na tytuł mistrzowski stracili natomiast zawodnicy z Lubina. Ostatnia 8 i 9 kolejka odbędzie się 21 i 22 listopada. Oczywiście transmisja na żywo na naszej antenie. 

Czytaj więcej...
Back to top