Islandia Mistrzem Europy w Nożny Bilard – Lech Cup 2016

Przez ponad miesiąc w Kieleckim Centrum Bilardowym trwała rywalizacja i świetna zabawa !

W niedzielę 10 lipca odbył się finał Euro 2016. Również w  Kieleckim Centrum Bilardowym mogliśmy gościć finalistów turnieju Euro 2016 w Nożny Bilard- Lech Cup.

 Z 24 drużyn, które rozpoczynały rywalizację miesiąc temu udało nam się wyłonić tę najlepszą. Zacznijmy od 4 miejsca. Należało ono do Francji. Prawie wszystkie pojedynki ich zespołu kończyły się wynikiem 3:1, ale niestety w jednym z najważniejszych spotkań podwinęła im się noga... Drużynę Francji reprezentowali Jakub Bedla, Karol Gębski, Kamil Stępień i Karol Pawlik.  Trzecie miejsce należało do dwóch przyjaciół : Bartosza Rozwadowskiego i Dominika Zając. Ta dwójka reprezentowała drużynę Anglii. I nareszcie wielki finał ! Zakończył się on wynikiem 3:0 ! A wygrało go dwóch braci: Adam i Mikołaj Ściga !! Drugim miejscem mogła cieszyć się drużyna Słowacji, w której wspaniałą postawę prezentowali Andrzej Tkaczyk i Mateusz Nogaj.  Ale to jeszcze nie koniec nagród i tytułów jakie przyznawaliśmy tego dnia. Była jeszcze nagroda dla najlepszych kibiców! 

Tutaj wyróżniliśmy drużynę Francji, ale najlepszymi okazali się kibice Słowacji, którzy na każdym meczu ubierali nas w uśmiech, nowe wrażenia. Ogromna kreatywność sprawiła, że to właśnie oni zostali zwycięzcami. Ogromne podziękowania płyną również do organizatorów i sponsorów. Kompania Piwowarska SA była naszym głównym sponsorem.

 

 

Dziękujemy za ufundowanie wspaniałych nagród i wsparcie dla naszego turnieju. Dziękujemy Świętokrzyskiemu Stowarzyszeniu Sportowemu i firmie Nolem Pro za użyczenie nam boiska do Nożnego Bilarda. Firmie Trofea Sport Poland za ufundowanie nam wspaniałych pucharów oraz dziennikarzom Radia Kielce, Echo Dnia ,CKSport i TVsports, którzy na  bieżąco informowali o wynikach naszych zmagań.

Jednocześnie w związku z dużym zainteresowaniem naszą grą już wkrótce rozpoczniemy zapisy do pierwszej Ligi Nożnego Bilardu w Kieleckim Centrum Bilardowym


Back to top